נגישות לנכים

הצהרת נגישות - הקדמה
האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחיפוש מידע עבור כלל המשתמשים ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו נותנים חשיבות גבוהה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר ולאפשר חווית גלישה טובה.
אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות,ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.
 
א. שימוש בתוכנה נגישות אתרים -"נגיש בקליק".
אתר זה מופעל על ידי תוכנת "נגיש בקליק" – תוכנה להנגשת אתרים. תוכנת הנגישות מאפשרת לאתר לעמוד בתקינה 2.0 WCAG AA ברמה . התוכנה כפופה למגבלות ולתנאי השימוש של היצרן.
 
ב. כיצד עובדת ההנגשה באתר?
באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.
התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Chrome, Firefox, Explorer 10+, Safari, Opera. הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן הנפוץ בקרב הגולשים: כרום. בדפדפנים אחרים יתכנו אי תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן.
מה בתפריט?
 1. מתן אפשרות לניווט ע"י מקלדת - רכיב נגישות מלא.
 2. התאמת האתר עבור טכנולוגיות מסייעות NVDA- רכיב נגישות מלא.
 3. עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים - רכיב נגישות מלא.
 4. הגדלת פונט האתר ל-4 גדלים שונים.
 5. שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה.
 6. שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר.
 7. התאמת האתר לעיוורי צבעים.
 8. שינוי הפונט לקריא יותר.
 9. הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן.
 10. הגדלת התצוגה לכ-200%.
 11. הדגשת קישורים באתר.
 12. הדגשת כותרות באתר.
 13. הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות.
 14. הצהרת נגישות.
 15. שליחת משוב נגישות.

ג. הבהרה
חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות.
 
 
ד. הסדרי נגישות במלון קלאב הוטל אילת
 1. חניה וקבלה:  בכניסה למלון 8 חניות לנכים עם כסאות גלגלים, ובחניון התת קרקעי יש 4 חניות נוספות. המרחק מהחניה ללובי המלון כ - 50 מטר. יש עדיפות בימים עמוסים לקבלת/ שחרור נכים והמתנה בתור.
 2. חדרים: במלון 7 חדרים מותאמים לנכים: 4 סוויטות בהן חדר שינה עם מיטה זוגית, סלון עם מיטה נפתחת ומיטת יחיד, שירותים מותאמים ומרפסת (כולל רמפה לנכים ליציאה למרפסת). סוויטות אלו נמצאות בקומה ראשונה בכניסה למלון, ופונות לכיוון כניסת המלון. בנוסף יש 3 חדרי סטודיו מותאמים לזוג, פונים לבריכה (ללא מרפסת). אחד מחדרי הסטודיו הוא עם דלת מקשרת - הדלת המקשרת מותאמת, החדר המקושר אינו מונגש ומתאים למלווים. המרחק מהמעלית לחדרי הסטודיו כ - 20 מטר. אין במלון חדרי נכים עם דלת מקשרת למטפל המתאים ביותר הוא סוויטה.
 3. חדר אמבטיה: רוחב פתח דלת האמבטיה, בסטודיו - רוחב 80, בסוויטות - רוחב דלת 95 ס"מ. יש ידית אחיזה ליד האסלה. יש מקלחת בכל החדרים. בשירותים ידיות אחיזה במקלחון יש ברז גינה וגם דוש ולתמיכה מעקה משיש. לקבלת כיסא לאמבטיה יש להתקשר ולבקש ממחלקת משק בית.
 4. בריכות השחייה: במלון 6 בריכות + בריכת ג'קוזי כולן נגישות לנכים. יש מעלון לנכים בבריכה המרכזית. וגם גרם מדרגות לתוך המים ומעקה, ומדרגות בצורת סולם. בכל אחת מבריכות המלון, כמו כן יש בריכה שהיא בשיפוע כולה.
 5. אזורים ציבוריים: מסעדת לובי המלון נגישה, סנייק בר שבמתחם הבריכה נגיש, כמו כן יש נגישות לחדרי האוכל של המלון. לספא המלון יש נגישות רק לקומה הראשונה שם ממוקם חדר הכושר והסאונה. לחדרי הטיפולים הנמצאים בקומה השנייה אין נגישות. גן הילדים של המלון נגיש. יש יציאה נגישה מהמלון לטיילת. בית הכנסת אינו נגיש.
 6. נגישות לכבדי שמיעה: במלון לולאת השראה בדלפק הקבלה, וערכות שמיעה ניידות הנמסרות לפי בקשה לחדר בו מתארח האורח כבד השמיעה.
 7. נגישות לכבדי ראייה: בכניסה למלון ניווט באמצעות STEP HERE.
 8. לבקשת אדם עם מוגבלות, אשר הוגשה זמן סביר מראש, יינתן מלווה מטעם המלון אשר יסייע לו בהתמצאות במלון ובהגעה לחלקי המלון הדרושים לו.

ה. הסדרי נגישות במלון קלאב אין אילת
 1. חניה וקבלה:  במלון יש 11 חניות נכים. 8 חניות בחנייה של גוש D(מול הלובי), 3 חניות בחנייה של גושים A+B. המרחק מהחניות נכים בגוש D כ-25 מטר ללובי, ומהחניות  נכים בגוש A+B כ-120 מטר ללובי. קיימת עדיפות לקבלת נכים/שחרור/המתנה.
 2. חדרים: יש שלושה חדרי נכים, וילות 130,144,145. כולן בקומת קרקע. מווילה 145 נשקפת החניה, מווילה 130 נשקפת החניה, מווילה 144 נשקפת טרסה לכוון הבריכה. אין דלתות מקשרות בחדרים האלו.
 3. חדרי הנכים נמצאים בקומה קרקע, והנגישות דרך השבילים המרוצפים.
 4. חדר אמבטיה: רוחב פתח דלת האמבטיה 78.5 ס"מ. יש מקלחת. במקלחת ובשירותים יש ידית אחיזה לנכים, זרוע מתרוממת נירוסטה.
 5. בריכת השחייה: קיימת נגישות לבריכה מהווילות דרך השבילים. בבריכה קיים כיסא הנגשה הידראולי לבריכה, ישנו שיפוע לירידה לבריכה עפ"י תקנון, מורד עם מעקה משופע.
 6. אזורים ציבוריים: נגישות למסעדה החיצונית דרך השבילים, והבריכה. יש נגישות למשחקייה של הילדים דרך הלובי. בית הכנסת נגיש דרך השבילים.
 7. גישות לכבדי שמיעה: במלון לולאת השראה בדלפק הקבלה, וערכות שמיעה ניידות הנמסרות לפי בקשה לחדר בו מתארח האורח כבד השמיעה.
 8. נגישות לכבדי ראייה: בכניסה למלון ניווט באמצעות STEP HERE.
 9. לבקשת אדם עם מוגבלות, אשר הוגשה זמן סביר מראש, יינתן מלווה מטעם המלון אשר יסייע לו בהתמצאות במלון ובהגעה לחלקי המלון הדרושים לו.

ו. הסדרי נגישות במלון קלאב הוטל טבריה
 1. חניה וקבלה: חניות נכים על בסיס מקום פנוי, בחניה שבכניסה למלון. המרחק מהחניה ללובי המלון הוא כ-30 מטר.
 2. חדרים: במלון 2 חדרי נכים בקומה 1 מספרי החדרים 102 ,104. החדרים משקיפים לכנרת. החדרים מורכבים מחדר שינה וסלון יש דלת הזזה בין הסלון לחדר שינה. יש רמפה ליציאה למרפסת. המרחק מהחדרים למעלית הוא: כ- 18 מטר, ההתגלגלות הינה על שטיח. 
 3. חדר אמבטיה: רוחב פתח דלת חדר האמבטיה הוא: 82 ס"מ, יש מקלחת עם דלת רחבה, מוט אחיזה ליד האסלה+2 ידיות אחיזה במקלחת + גומי נגד החלקה. בחדר כסא רגיל מפלסטיק.
 4. בריכת השחייה: יש הגעה נגישה לבריכה, מעלון לנכים וגרם מדרגות לתוך המים.
 5. אזורים ציבוריים: יש נגישות לחדר אוכל. יש בית כנסת נגיש, יש נגישות למועדון הילדים, מועדון נוער.
 6. גישות לכבדי שמיעה: במלון לולאת השראה בדלפק הקבלה, וערכות שמיעה ניידות הנמסרות לפי בקשה לחדר בו מתארח האורח כבד השמיעה.
 7. נגישות לכבדי ראייה: בכניסה למלון ניווט באמצעות STEP HERE. 
 8. לבקשת אדם עם מוגבלות, אשר הוגשה זמן סביר מראש, יינתן מלווה מטעם המלון אשר יסייע לו בהתמצאות במלון ובהגעה לחלקי המלון הדרושים לו.
ז. פרטי רכזי נגישות במלונות
מלון קלאב הוטל אילת - רכז נגישות- חיים דם-ארי, טלפון נייד 053-7565608 אימייל chaim@clubhotel.co.il
מלון קלאב אין אילת - רכז נגישות- חיים דם-ארי, טלפון נייד 053-7565608 אימייל  chaim@clubhotel.co.il
מלון קלאב הוטל טבריה - רכז נגישות - דב פיים, טלפון נייד  054-6217228 אימייל  dubip@clubhotel.co.il

ח. יצירת קשר ומשוב
אנו מקדמים בברכה משוב מהגולשים שלנו. אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיה מיוחדת בנושא הנגישות, נשמח לקבלת משוב לאימייל osnatg@clubhotel.co.il  ו/או לאימייל info@clubhotel.co.il.
תודה שקראת וחופשה נעימה במלונות קלאב הוטל